Andmekaitsetingimused

Viimati uuendatud: 18.06.2023

Täname, et külastasite meie veebisaiti. Palun lugege hoolikalt läbi käesolevad andmekaitsetingimused, mis kirjeldavad, kuidas me kogume, kasutame, säilitame ja kaitseme teie isikuandmeid.

 1. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

  1. Isikuandmed, mida kogume
   Kogume teie isikuandmeid ainult siis, kui olete nõus neid meile esitama või kui see on seadusega lubatud. Isikuandmete kogumine toimub tavaliselt järgmiste tegevuste käigus:

   • Registreerumisel meie teenuse kasutajaks või tellimuste esitamisel võite meile esitada järgmised isikuandmed: nimi, e-posti aadress, postiaadress, telefoninumber.
   • Meie veebisaidi kasutamisel võime koguda teavet teie IP-aadressi, brauseri tüübi, seadme tüübi ja muu tehnilise teabe kohta, mis aitab meil teie kasutuskogemust parandada.
  2. Isikuandmete kasutamine
   Teie isikuandmeid kasutatakse peamiselt järgmistel eesmärkidel:

   • Teiega suhtlemine seoses teiega sõlmitud lepingu täitmise, teenuste pakkumise, tellimuste täitmise ja klienditoe osutamisega.
   • Teie tellimuste ja maksete töötlemine ning arvete saatmine.
   • Teiega ühenduse võtmine, et saata teile turundusteateid, pakkumisi ja muud teavet, mille olete tellinud või mille kohta me arvame, et see võib teile huvi pakkuda.
   • Meie veebisaidi parendamine ja kohandamine, et pakkuda teile paremat kasutuskogemust.
 2. Andmete avalikustamine kolmandatele isikutele
  Me ei jaga ega avalda teie isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma teie nõusolekuta, välja arvatud juhul, kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks või seadusega nõutud.
 3. Andmete säilitamine
  Säilitame teie isikuandmeid ainult seni, kuni see on vajalik käesolevates andmekaitsetingimustes sätestatud eesmärkide täitmiseks või seadusega nõutud säilitamisperioodi vältel.
 4. Andmete turvalisus
  Tagame asjakohased tehnilised ja organisatsioonilised meetmed teie isikuandmete kaitsmiseks volitamata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest. Siiski tuleb märkida, et ükski andmeedastus interneti kaudu või elektroonilise salvestamise meetod ei ole täielikult turvaline, seega ei saa me andmete turvalisust täielikult garanteerida.
 5. Teie õigused
  Käesolevate andmekaitsetingimuste raames on teil õigus:

  • Ligipääs oma isikuandmetele ja nende parandamine või kustutamine.
  • Keelduda oma isikuandmete töötlemisest või nõuda nende töötlemise piiramist.
  • Esitada kaebus pädevale järelevalveasutusele.
  • Tühistada oma nõusolek isikuandmete töötlemiseks.
 6. Küpsised
  Meie veebisait võib kasutada küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid. Lisateabe saamiseks külastage meie küpsisepoliitikat.
 7. Lingid kolmandate osapoolte veebisaitidele
  Meie veebisait võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele. Me ei vastuta nende veebisaitide andmekaitsepraktikate eest ning soovitame teil lugeda läbi nende veebisaitide privaatsustingimused.
 8. Muudatused andmekaitsetingimustes
  Võime käesolevaid andmekaitsetingimusi aeg-ajalt muuta või ajakohastada. Uuendatud versioonide kuupäevad on märgitud käesoleva dokumendi algusesse. Palume teil regulaarselt külastada meie veebisaiti, et olla kursis meie andmekaitsetingimustega.

Kui teil on küsimusi või muresid seoses meie andmekaitsetingimustega, võtke meiega ühendust info@webjunkie.ee või +372 5630 4763.